Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.07.2019 14:33
Death Stranding box art
2156V

Death Stranding. Zaprezentowano oficjalną okładkę

Przy całym szale na czwartą fazę Marvel Cinematic Universe, swoje grono fanów zaciekawił także Hideo Kojima. Twórca podczas swojego panelu pokazał oficjalną okładkę jego nadchodzącej gry.

Death Stranding to zdecydowanie jeden z głośniejszych tytułów zapowiedzianych na końcówkę bieżącego roku. Hideo Kojima zbudował wokół siebie takie zainteresowanie, że nadchodzący projekt nie może przejść bez echa. Twórca pojawił się na tegorocznym SDCC, gdzie przekazała kilka ciekawych informacji odnośnie do swojej gry

Czymś, co bez wątpienia zainteresuje wszystkich wyczekujących najnowszego tytułu od Kojima Productions, jest bez dwóch zdań oficjalna okładka gry. Ciekawym zabiegiem zdaje się zamieszczenie nad oficjalnym tytułem napisu "Hideo Kijoma Game", choć daje to do zrozumienia, jak wiele sławy przynosi grze to, kto za nią stoi.

Death Stranding box art

Dla tych, którzy preferują nieco inny styl graficzny, bądź kolekcjonują stalowe opakowania, twórcy przygotowali specjalny steelbook. Fanów może zachęcić fakt, iż Hideo przyznał, że on sam stoi za projektem grafiki znajdującej się na stalowym box'ie. Rzućcie okiem:

Death Stranding Steelbook

Jakie są Wasze wrażenia? Podobają Wam się oba projekty, czy spodziewaliście się czegoś innego? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o Death Stranding przeczytasz tutaj:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap