Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.07.2019 14:41
Dying Light 2
1055V

Dying Light 2 to ogromna produkcja. Nie zobaczymy wszystkiego przy pierwszym przejściu gry

W przyszłym roku otrzymamy dwie, od dawna oczekiwane, polskie produkcje. Jedną z nich jest Cyberpunk 2077, o którym CD Projekt RED nie pozwala nam zapomnieć, natomiast druga to oczywiście Dying Light 2.

Sequel wydanego w 2015 roku Dying Light będzie zdecydowanie bardziej rozbudowaną produkcją niżeli pierwsza część gry opowiadającej o świecie pogrążonym w walce z zombie. Zapewne spora w tym zasługa zaangażowanego w produkcję Chrisa Avellone'a, twórcę odpowiedzialnego m in. za Fallout 2 i Fallout: New Vegas.

Dying Light 2 otrzyma wieloletnie wsparcie. Nawet po przejściu na next-geny

Wedle najnowszych informacji, jakie dostarcza nam Techland, jednorazowe przejście Dying Light 2 pokaże nam jedynie 50 procent całej gry. Marzeniem developera jest dostarczyć nam taką samą dawkę swobody narracyjnej, jak udaje się to obecnie czynić w temacie rozgrywki. Widać więc, że firma chce, by sequel był dużo lepszą grą, która zatrzyma nas przy konsoli na dłuższy czas i zachęci do wielokrotnego przejścia. Miejmy nadzieję, że twórcom uda się do premiery zrealizować wszystkie założenia. 

Dokładna data premiery Dying Light 2 nie jest jeszcze znana.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/dying-light-2-half-of-the-game-one-playthrough

Tagi: Dying Light 2 Techland