Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.07.2019 15:41
Marvel's Avengers ze statuetką Kapitana Ameryki
1083V

Marvel's Avengers. Kolekcjonerka będzie zawierać statuetkę Kapitana Ameryki

Marvel's Avengers to dla wielu najważniejszy tytuł z tegorocznego San Diego Comic Con. Na konwencie zaprezentowano coś także dla tych, którzy pokuszą się o nabycie najbogatszej edycji gry. 

Najnowsza gra wydawana przez Square Enix pobudza wyobraźnię fanów Marvela. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem kultowym uniwersum superherosów, wszystkie oczy zwrócone są podczas San Diego Comic Con 2019 właśnie na wszelkie informacje o Marvel's Avengers.

Już wczoraj w sieci pojawiły się amatorskie nagrania z zamkniętych pokazów, które prezentowały rozgrywkę z gry. Opinie były podzielone, jak zazwyczaj, jednak na konkretniejsze opinie przyjdzie nam zapewne poczekać do oficjalnych pokazów rozgrywki. 

Jak to przy dużych premierach bywa, dla największych fanów twórcy przygotowali specjalną Edycję Kolekcjonerską. I choć nie znamy wielu szczegółów z nią związanych, możemy zobaczyć jej najważniejszy element. Jest nim, bez dwóch zdań, statuetka Kapitana Ameryka - malowana przez ludzi z Gentle Giant Studios. Prezentuje się ona następująco:

Kapitan Ameryka statuetka z Marvel's Avengers

Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Na półce fana Marvela będzie prezentować się wyjątkowo okazale. Ważnym jej elementem zdaje się napis uwzględniony na piedestale. Choć na zdjęciu jest on gorzej widoczny, to jest nim cytat Steve'a Rogersa. Tłumacząc na język polski, głosi:

Ten naród zbudowany został na jednej, najważniejszej zasadzie: Wymogowi popierania tego, w co wierzymy, bez względu na wszelakie przeciwności.

Więcej o opisywanym tytule przeczytasz tutaj:

 

Źródło: https://mp1st.com/news/avengers-game-collectors-edition-will-include-a-capt-america-statue-heres-our-first-look

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap