Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2019 01:21
The Walking Dead 10
4044V

The Walking Dead 10 na zwiastunie. Kolejna kluczowa postać rezygnuje z serialu, a stacja pokazuje teaser filmu

AMC odsłoniło karty związane z dziesiątym sezonem „The Walking Dead”. Stacja pozwala spojrzeć na pierwszy zwiastun, a jednocześnie potwierdzono kolejną fatalną wiadomość dla fanów serii – następna kluczowa postać zrezygnowała z pracy przy TWD. Na deser oglądamy totalnie spartaczony teaser pierwszego filmu.

Dziewiąty sezon „The Walking Dead” pobudził wszystkie truposze. Twórcy dopracowali historię, która potrafiła zachęcić nawet osoby, które przestały wierzyć, że ten serial można jeszcze uratować. To właśnie z tego powodu na dziesiątą opowieść czeka wielu sympatyków uniwersum.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że „The Walking Dead” powróci już 6 października. AMC rozwija także „Fear the Walking Dead”, które otrzyma szósty sezon, a jednocześnie trwają prace nad nową historią (drugi spin-off) oraz pierwszym filmem. Przygoda zmierzająca na wielki ekran skupi się na postaci Ricka Grimesa, jednak aktualnie nie możemy mówić o konkretach – przygotowano krótką zajawkę, która jednak nie zdradza nazwy oraz daty premiery.

[OSTRZEŻENIE PRZED SPOILEREM!] Podczas panelu na Comic-Conie potwierdzono także fatalne wieści dotyczące „The Walking Dead”. Z serialem postanowiła pożegnać się Danai Gurira, która wciela się w Michonne – charakterystyczna postać pojawi się tylko w kilku odcinkach dziesiątego sezonu, a następnie zniknie... Jest to naprawdę beznadziejna informacja.

Więcej o The Walking Dead:

Tagi: amc film serial the walking dead trailer zwiastun

Nie przegap