Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 21:30
Resident Evil 6 art
770V

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 na Nintendo Switch. Gameplaye pokazują nowe wersje gier

Capcom potwierdził datę premiery Resident Evil 5 i Resident Evil 6, więc wierni fani serii mogą szykować się na powrót do znanych historii. Gry śmigają już na konsoli Nintendo i z tej okazji możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Capcom aktualnie nie potwierdza dalszych planów dotyczących rozwoju marki Resident Evil. Według nieoficjalnych informacji – powstaje pełnoprawna kontynuacja oraz kolejne pełne odświeżenie. Resident Evil 8 oraz Resident Evil 3 Remake stale pojawiają się na językach informatorów, ale wciąż brakuje nam konkretów od Japończyków.

Zamiast tego producent chętnie przerzuca na Nintendo Switcha następne gry. Już wkrótce zagramy w Resident Evil 5 i Resident Evil 6 na platformie Nintendo, a poniżej spojrzycie na dwa materiały pokazujące rozgrywkę. Są to filmy nagrane kamerą, ale akurat tym razem materiały pozwalają wstępnie ocenić jakość produkcji.

Capcom podąża drogą innych wydawców i wrzuca na hybrydę Nintendo znane przygody – w sumie nie jest to specjalnie odkrywcze, bo jak wiadomo, najróżniejsze porty cieszą się na Nintendo Switchu świetnym zainteresowaniem.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay resident evil 5 resident evil 6