Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 15:00
niebiesko-żółte i fioletowo-pomarańczowe Joy-Cony
1353V

Nintendo ujawniło nowe kolory Joy-Conów. Fani nie są zadowoleni

Japońska korporacja idzie w zaparte. Nintendo ujawniło właśnie dwa nowe warianty kolorystyczne Joy-Conów i urządzenia zbierają mieszane opinie. Poznajcie konkrety dotyczące nadciągającego sprzętu.

Nintendo w ostatnich dniach zapowiada sporo sprzętu. Firma pokazała Nintendo Switcha Lite, odświeżonego Nintendo Switcha, a teraz możemy spojrzeć na nowe kolory Joy-Conów. Sprzęt trafi do klientów 4 października. Zainteresowani muszą przygotować około 300 zł.

Nie wszyscy gracze są zadowoleni z nowych Joy-Conów. Japończycy nie zapowiedzieli przygotowania nowej (ulepszonej) konstrukcji, więc możemy spodziewać się, że nowe niebiesko-żółte i fioletowo-pomarańczowe propozycje bazują na znanych elementach. Tutaj właśnie pojawia się problem, ponieważ dużym problemem Joy-Conów jest „dryfujący analog”, przez który wielu graczy musi kupować kolejny egzemplarze kontrolera.

W dodatku Nintendo nadal nie zdecydowało się na poprawienie d-pada i zaoferowanie części dostępnej w Nintendo Switch Lite – w sumie firma już wcześniej potwierdziła, że nie zamierza zmieniać tego elementu (pewnie ze względu na gry na pojedynczym Joy-Conie), ale oczywiście fani chcieliby kupić pełny krzyżak i móc cieszyć się nim nawet w pierwszym Nintendo Switchu.

Więcej o grach na Nintendo Switcha przeczytacie tutaj:

Źródło: Twitter

Tagi: joy-con Nintendo nintendo Switch