Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2019 12:58
remake resident evil 3: nemesis
1994V

Resident Evil 3 - Seamless HD Project przedstawia odświeżony wygląd klasyki Capcomu

Fani wyczekują na remake Resident Evil 3: Nemesis z zapartym tchem, chociaż Capcom definitywnie nie określił swoich działań. W sieci natomiast pojawił się Resident Evil 3 - Seamless HD Project, który prezentuje jak odświeżona wersja mogłaby się prezentować.

Akcja Resident Evil 3: Nemesis rozgrywa się 24 godziny przed i po wydarzeniach z części drugiej. Jill Valentine musi zmierzyć się z efektem programu „Nemesis”, próbując jednocześnie uratować się z pogrążonego w chaosie Raccoon. Sprawy jednak zmierzają w szczególnie przerażającym kierunku.

Resident Evil 3 Remake coraz bliżej? Capcom publikuje tajemnicze wiadomości

Jak wcześniej wspominaliśmy, Capcom oficjalnie zapowiedział, że może podjąć się odświeżenia tytułu, ale jak na razie bawi się z graczami publikując treści nawiązujące do wszelkich działań. O żadnych oficjalnych pracach nie ma mowy.

Chociaż niestety jeszcze nie możemy mówić o remaku, dla fanów serii to niezwykle produktywny czas oczekiwania. W sieci pojawił się materiał, na którym przedstawiony został opracowany przez sympatków Mod poprawiający wygląd horroru. Resident Evil 3 - Seamless HD Project prezentuje się bardzo interesująco. Filmik porównuje wersję zasilaną HD z oryginalną z Nintendo GameCube'a.

Efekty opracowane na emulatorze zaskakują – nie tylko postacie wyglądają na poprawione, ale tło, animacje oraz tekst zostały w pełni odświeżone. Resident Evil 3 - Seamless HD Project posiada przepięknie odwzorowane tekstury.

Źródło: https://www.psu.com/news/resident-evil-3-remake-hd-texture-pack

Tagi: Capcom Eidos Interactive mod remake Resident Evil 3: Nemesis