Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2019 11:02
walka w resident evil 5
499V

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 z dokładną datą premiery na Nintendo Switch

Capcom kontynuuje odgrzewanie kotletów. Mamy konkretną datę premiery znanych survival horrorów w wersji na Nintendo Switcha. Szykujcie się na kolejne emocje i walkę o przetrwanie.

Capcom korzysta do woli z uniwersum Resident Evil, wrzucając już kolejne tytuły na japoński przełącznik. Nie ma się jednak co dziwić, bo Resident Evil to klimatyczna seria, która przyciąga nie tylko świetnym gameplayem, ale także konkretną historią. Obydwie odsłony tytułu cieszą się także całkiem niezłymi opiniami – w pierwszych wersjach na Playstation 3 uzyskując oceny na poziomie 84% (Resident Evil 5) oraz 74% (Resident Evil 6).

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 zadebiutuje na Nintendo Switchu 29 października.

Pakiet zawierał będzie, oprócz tych dwóch pozycji także wszystkie DLC, w tym dodatkowe kostiumy dla każdej postaci. Każdy z horrorów został wyceniony na 29,99 dolarów czyli około 115 złotych.

Jak widzieliśmy na udostępnionych podczas targów E3 materiałach, Resident Evil 5 na japońskiej konsoli wygląda całkiem ładnie.

Możecie także przeczytać na naszym serwisie:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-5-resident-evil-6-releasing-on-october-29th-for-switch?fbclid=IwAR1Fzo3Tr7-Cx1UTZpW3tWpngA1tX1nqv8Vf-RMgMjW8cdgJ2acru990Kew

Tagi: Capcom nintendo Switch resident evil 5 resident evil 6