Iza Łęcka Iza Łęcka 19.07.2019 07:00
Żołnierz z Call of Duty: Modern Warfare
3166V

Call of Duty: Modern Warfare pokazuje starcia 2v2. Gameplay z PS4 Pro w 4K!

Infinity Ward wsłuchało się w głosy fanów Call of Duty. Twórcy opublikowali gameplay z Call of Duty: Modern Warfare prezentujący bezpośrednią rozgrywkę z PlayStation 4 Pro. Studio ponownie skupia się na trybie Gunfight.

O Gunfight pisaliśmy już na portalu kilka dni temu. Infinity Ward stawia na esportowe emocje wrzucając na małe mapy czterech graczy. W zdecydowanie zbyt krótkim czasie, dynamiczna rozgrywka potrafi wyciągnąć ze śmiałków ostatnie poty. W nowym trybie nie możemy zdecydować się na ulubioną strzelbę, a za każdym razem korzystamy z losowego sprzętu, który także trafił w ręce naszego partnera oraz przeciwników.

Pojedynki są szybkie, z wartką akcją i powinny okazać się dobrą odskocznią dla graczy oczekujących od Call of Duty: Modern Warfare powiewu świeżości z zachowaniem klimatu typowego dla serii. Na prezentacji zobaczycie gameplay zgrany z PlayStation 4 Pro – tytuł na wypasionej konsoli Sony działa w 60 klatkach przy rozdzielczości 4K.

Autorzy Call of Duty: Modern Warfare opierają grę o nową technologię: nawet na przedstawionym fragmencie zobaczycie kilka oryginalnych animacji. Infinity Ward oferuje płynne mecze, które mogą zwiastować dobre czasy dla całego uniwersum. Gunfight jest tylko jednym z trybów szykowanych przez Infinity Ward, ale na dokładną prezentację trybu multiplayer z najnowszej odsłony Call of Duty musimy zaczekać. Nasze wrażenia z sieciowych starć oraz kampanii znajdziecie na stronie.

Więcej o nowym Call of Duty przeczytacie poniżej:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap