Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 22:30
Robot Daemon X Machina
629V

Twórcy Daemon X Machina podsumowują informacje. Rozbudowany materiał pokazuje efektowne walki

Japończycy przypominają o Daemon X Machina. Gra już wkrótce wyląduje na konsolach spragnionych japońszczyzny graczy i najnowszy materiał podsumowuje wcześniej przedstawione informacje. Posiadacze Nintendo Switchów muszą pamiętać o tym tytule.

Druga połowa roku dla posiadaczy Nintendo Switchów to wyjątkowo bogaty okres. Gracze mogą systematycznie sięgać po nowe i ekskluzywne produkcje, które zazwyczaj prezentują bardzo wysoki poziom. Aktualnie nie wiemy, czy Daemon X Machina zostanie doceniony przez szeroką publikę, ale na pewno warto sprawdzić poniższy materiał.

Deweloperzy przygotowują się już do premiery, która odbędzie się 13 września, więc z tej okazji oglądamy kompendium wiedzy. Studio pokazuje możliwości mechów, wspomina o rozbudowie maszyn, ukazuje kilku wielkich przeciwników i wspomina o personalizacji protagonisty.

Daemon X Machina zapewni kampanię przepełnioną dynamicznymi pojedynkami, ale gracze zapoznają się także z rozgrywką multiplayer. Oby tylko płynność animacji została dopracowana i gra może okazać się kolejną niespodzianką 2019 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Daemon X Machina Marvelous Nintendo