Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 21:08
NPC Cyberpunk 2077
997V

Cyberpunk 2077 zaoferuje zróżnicowane ścieżki życia

CD Projekt RED zamierza bardzo wyraźnie podkreślić wybory podjęte przez graczy podczas tworzenia bohatera Cyberpunk 2077. Pochodzenie V będzie istotne, ponieważ wybrana ścieżka życia pozwoli nam lepiej odnaleźć się w Night City.

CD Projekt RED kontynuuje prezentację kolejnych elementów z Cyberpunk 2077. Mateusz Tomaszkiewicz postanowił tym razem opowiedzieć o rozbudowanych ścieżkach życiowych i wyborach wpływających na protagonistę oczekiwanej historii.

Stworzenie bohatera w Cyberpunk 2077 nie będzie łatwe. Najmniejsze decyzje wpłyną na nasze możliwości oraz otworzą kolejne wybory – reżyser zadań w ostatnim materiale wspomniał o „ścieżkach życia”.

Dla przykładu – jeśli nasza postać wychowała się na ulicy, to łatwiej będzie jej nawiązać relacje z licznymi gangami panoszącymi się po Night City. Możemy oczywiście przypuszczać, że ten wybór wpłynie pozytywnie na kilka dyskusji z bandziorami, ale z drugiej strony korporacyjne szczury mogą źle odbierać naszego bohatera.

Ten system ma oczywiście podłoże w wielu klasycznych RPG-ach – nawet sięgając po podręcznik do Cyberpunk 2020 znajdziecie kilka ciekawych informacji dotyczących rozwoju bohatera.

O Cyberpunk 2077 przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap