Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2019 07:55
bohater cyberpunk 2077 z bronią
4224V

Cyberpunk 2077 pozwoli wykonać misje na multum sposobów. Wielka różnica względem Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon podbił serca graczy z całego świata, jednak CD Projekt RED zdecydowanie nie zamierza osiadać na laurach. Twórcy w Cyberpunk 2077 chcą zapewnić jeszcze więcej atrakcji. Rozbudowane opcje wykonywania misji zostały ukazane na najnowszej rozgrywce.

W sierpniu zostanie zaprezentowany nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077. Materiał powinien zainteresować wielu graczy, gdyż w prezentacji szczególnie mocno wyeksponowany zostanie element, który w znacząco odróżnia grę od Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Cyberpunk 2077 otrzyma dwustronną okładkę

Wiedźmin 3: Dziki Gon zachwycał rozbudowanym i klimatycznym światem, bogatą opowieścią oraz mnóstwem ciekawych zadań, jednak zazwyczaj mogliśmy wykonać wszystkie questy w jednym schemacie. Cyberpunk 2077 ma w tym wypadku zaskoczyć różnymi opcjami:

„Sądzę, że największym usprawnieniem, które dokonaliśmy do tej pory i chcieliśmy podkreślić za pomocą tego konkretnego dema, jest wprowadzenie tej warstwy narracji do rozgrywki.”

Nowinkę wytłumaczył Mateusz Tomaszkiewicz, reżyser questów, który zaznaczył, że każde zadanie wykonamy w zależności od posiadanych umiejętności. Gracz otrzyma swobodę personalizacji bohatera oraz stylu rozgrywki, więc podczas poznawania przygody możemy przykładowo skorzystać z ciężkiej broni i wybić wszystkich, chować się po kątach z mniejszym orężem, włamywać się do różnych urządzeń lub właśnie dzięki zdobytym zdolnościom otworzyć nowe przejścia.

„Jeśli inwestujesz w rozwój siły, możesz otworzyć określone drogi, które w przeciwnym wypadku byłyby dla Ciebie niedostępne. Myślę, że jest to wielka rzecz, której nie pokazaliśmy w ubiegłym roku”.

Wpłynie to oczywiście na kolejne próby ukończenia historii – za każdym razem sprawdzimy inne umiejętności. Pewnie liczba „przejść” będzie ograniczona, ale i tak ten element może zainteresować graczy, którzy lubią spędzać przy tytułach wiele wieczorów, bawiąc się i sprawdzając zaserwowane opcje.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-cdpr-talks-about-the-biggest-improvement-they-have-made-in-the-last-one-year

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap