Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.07.2019 12:15
Henry Cavill
2391V

Netflix nieprędko pożegna się z Wiedźminem. Kolejna informacja pojawia się przed Comic-Con International!

Najnowsze przecieki związane z "Wiedźminem" mówią, że Netflix nie zamierza prędko rozstawać się z Białym Wilkiem. Czy tak jest w istocie?

KC Walsh jest dobrze poinformowaną osobą w świecie seriali, filmów i gier wideo. Fakty, do jakich dociera zazwyczaj potwierdzają się z tym, o czym potem informują nas sami twórcy. Tym razem, podczas dyskusji na temat przyszłości "Chilling Adventures of Sabrina", został również zapytany o nadchodzącą ekranizację Wiedźmina. Informacja, którą postanowił się podzielić, powinna zadowolić wszystkich fanów postaci Geralta.

Wiedźmin od Netflix - gdzie podział się drugi miecz Geralta?

Walsh został zapytany, czy ma jakieś wieści związane z "Wiedźminem" i tego jak bardzo produkcja podoba się Netfliksowi. W odpowiedzi, użytkownik cheyenne usłyszał, że serial ma taki sam kontrakt jak wspomniana "Sabrina" i obecnie pewnym jest powstanie 3 sezonów. Już wcześniej, w sieci pojawiały się plotki o dalszych losach produkcji opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Wedle nich, zdjęcia do kolejnej serii ruszą na przełomie grudnia i stycznia. Platforma z pewnością zdaje sobie również sprawę, że w czasach ofensywy na rynku VOD i streamingu, potrzebne są autorskie produkcje wysokiej jakości, bez angażowania zewnętrznych studiów. 

A my powoli możemy odliczać dni do kolejnej edycji Comic-Con International w San Diego. Najprawdopodobniej zobaczymy tam pierwszy trailer oczekiwanego serialu. 

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://twitter.com/desktopdrive/status/1150893454982909952

Tagi: Henry Cavill Netflix Twitter Wiedźmin Witcher