Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 16:52
Wiedźmin Netflix vs Wiedźmin 3 Dziki Gon
5214V

Wiedźmin od Netflix vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon. Porównanie aktorów z bohaterami CD Projekt RED

Netflix właśnie zaprezentował pierwsze materiały ze swojego Wiedźmina. Platforma pokazała trzech ikonicznych bohaterów, więc jest to dobry moment na małe porównanie. Jak wypadli aktorzy względem wizji CD Projekt RED?

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment. Netflix zaprezentował Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Cholatra) oraz Ciri (Freya Allan), więc jest to naprawdę dobry moment na skromne porównanie.

Wiedźmin od Netflix na plakacie. Widzimy Geralta, Ciri i Yennefer!

Twórcy serialu „Wiedźmin” od Netflix zapowiedzieli, że tworzą własną wizję świata Andrzeja Sapkowskiego. Zespół odpowiedzialny za opowieść nie chciał wzorować się na produkcjach CD Projekt RED, jednak tak naprawdę to właśnie z tymi tytułami przygoda będzie porównywana.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze zdjęcia pokazujące aktorów i... Trudno nie odnieść wrażenia, że Geralt wygląda naprawdę nieźle. Na pewno dużo lepiej od pierwszej zajawki, która została pokazana przez Netflix w ubiegłym roku.

Wiedźmin od Netflix – to kiedy ta premiera?

Netflix wciąż nie komentuje licznych plotek, ale według ostatnich przecieków, pierwszy sezon serialu trafi na platformę już pod koniec roku. Premiera ma odbyć się 20 grudnia i w tym dniu zobaczymy wszystkie odcinki.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że w tym czasie lub na samym początku 2020 roku na plan serialu powinni powrócić aktorzy. Netflix podobno bardzo liczy na serial i stacja jest przekonana, że przygoda zostanie doceniona przez fanów z całego świata.

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 2

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 3

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 4

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 5

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 6

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 7

Wiedźmin Netflix vs. Wiedźmin 3 Dziki Gon Porównanie 8

Tagi: Netflix porównanie wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon wiedźmin netflix