Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 17:07
Geralt Wiedźmin Netflix
6048V

Wiedźmin od Netflix na nowym ujęciu. Geralt pokazuje swój miecz

Netflix podkręca hype na „Wiedźmina”. Platforma pozwala spojrzeć na nowe zdjęcie z serialu, na którym widzimy głównego bohatera. Materiał pozwala spojrzeć na strój, miecz oraz medalion Geralta.

Netflix doskonale zdaje sobie sprawę z siły marki Wiedźmin. Firma będzie teraz w kolejnych miesiącach rozpalać fanów uniwersum, którzy od dawna czekają na porządny serial w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Kiedy zobaczymy zwiastun Wiedźmina od Netflix?

Netflix pozwala dzisiaj spojrzeć na dokładny strój Geralta – wcześniej to zdjęcie widzieliśmy w przybliżeniu i ekipa odpowiedzialna za reklamę prezentowała wyłącznie głowę głównego bohatera. Teraz mamy okazję spojrzeć na pozostałe detale.

Geralt trzyma w łapie miecz, oglądamy jego ubranie, a niektórzy pewnie będą odwzorowywać motyw, który wylądował na jego medalionie. Jak wiadomo Netflix w całym wyglądzie postaci wzoruje się na twórczości Sapkowskiego, więc niektóre elementy prezentują się inaczej względem wizualizacji od CD Projekt RED.

Odnoszę wrażenie, że Netflix wykonał kawał dobrej roboty, bo Henry Cavill wygląda naprawdę dobrze – szczerze mówiąc zostałem tutaj pozytywnie zaskoczony.

Więcej o Wiedźminie:

Wiedźmin od Netflix Geralt pełen pokaz

Źródło: Netflix

Tagi: Netflix wiedźmin wiedźmin netflix