Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 22:00
Wiedźmin od Netflix
1945V

Wiedźmin od Netflix na SDCC. Na imprezie zobaczymy zwiastun, a teraz mamy nowy opis produkcji

Netflix potwierdził przybycie na San Diego Comic Con. Podczas wydarzenia odbędzie się specjalny panel poświęcony serialowi „Wiedźmin”, na którym zobaczymy pierwszą, oficjalną zapowiedź opowieści.

Netflix rozpoczął promocję serialu „Wiedźmin”, ale na pierwszy zwiastun musimy jeszcze zaczekać. Firma właśnie potwierdziła swój przyjazd na San Diego Comic Con. To właśnie na tej imprezie zostanie przedstawiony zwiastun.

Wiedźmin od Netflix vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon

19 lipca podczas San Diego Comic Con w słynnej  Hali H odbędzie się panel serialu z udziałem aktorów (Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan) oraz showrunnerki serialu (Lauren S. Hissrich). Podczas show odbędzie się prezentacja „oficjalnej zapowiedzi”, czyli w prostych słowach zobaczymy zwiastun. Materiał zostanie oczywiście opublikowany w Sieci.

Platforma zaprezentowała dzisiaj rozbudowany opis serialu:

„Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.”

Nie bez powodu zobaczyliśmy dzisiaj Geralta, Ciri oraz Yennefer, ponieważ to właśnie ta trójka postaci odegra główne skrzypce w pierwszym sezonie serialu. Na dodatkowe informacje musimy pewnie jeszcze zaczekać, jednak możecie mieć pewność, że już wkrótce zobaczymy pełny materiał promocyjny „Wiedźmina”.

Więcej o Wiedźminie: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: netflix wiedźmin wiedźmin netflix