Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.07.2019 17:22
The SIms Logo
3587V

EA odmładza The Sims 4. Co dostaniemy w najnowszej aktualizacji?

Od premiery The Sims 4 minie wkrótce 5 lat. Z tegoż powodu, EA zdecydowało się nieco odświeżyć najnowszą część jednej z najpopularniejszych serii gier na świecie. 

The Sims 4 doczekało się już szeregu większych i mniejszych dodatków, a gra wciąż ma stałą rzeszę wyznawców. Nie zmienia to jednak faktu, że gra liczy już sobie kilka wiosen i zdecydowanie lekki, kosmetyczny lifting dobrze jej zrobi. Z takiego założenia wyszło również EA, które jutro udostępni nową łatkę zmieniającą nieco kilka aspektów gry. Przede wszystkim, dostaniemy nowy wygląd znanego fanom zielonego kryształu, ekrany ładowania, menu tworzenia Sima, a także sporo nowego designu przedmiotów.

The Sims 4: Wyspiarskie życie najnowszym dodatkiem do Simsów

Nowy system kreacji bohatera pozwoli nam odpowiedzieć na 10 losowych pytań, które zadecydują o tym, kim będzie grać. Dzięki temu, z chwilą rozpoczęcia gry możemy mieć już konkretnie rozwiniętą karierę oraz pełne konto bankowe. To, co jednak budzi obawy graczy, to nowe, główne menu gry, które naszpikowane jest reklamami i próbami zachęcenia nas do kupna kolejnych dodatków, zamiast skupienia się na opcjach, jakie oferuje podstawowa wersja gry. Cóż, EA nigdy nie kryło się z polityką, jaka rządzi serią The Sims

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4