The Sims 4: Wyspiarskie życie najnowszym dodatkiem do Simsów

News
5140V
The Sims 4: Wyspiarskie życie najnowszym dodatkiem do Simsów
Musiol | 08.06.2019, 21:05

The Sims 4: Wyspiarskie życie jest kolejnym dodatkiem do czwartych Simsów. Tym razem ekipa Maxis i EA zabierają gracza na tropikalną wyspę.

Maxis w spokoju rozwija The Sims 4, wypuszczając co jakiś czas mniejsze paczki z zawartością, przeplatając je większymi rozszerzeniami. Na EA Play ujawniono, że już w czerwcu do sprzedaży na PC trafi The Sims 4: Wyspiarskie życie. Oczywiście rozszerzenie pojawi się też na konsolach, ale w późniejszym terminie.

FIFA 20 oficjalnie! Zwiastun, data premiery, FIFA Street, szczegóły

Osią przewodnią rozszerzenia będą po prostu wakacje na tropikalnej wyspie, na którą będziemy mogli wybrać się z Simami. Sulani, bo tak nazwano wyspę, zaoferuje przepiękne widoki pełne wodospadów, krystalicznie czystej wody ze zwierzętami morskimi oraz nocami, jakich nikt nie widział.

Simowie będą mogli wchodzić w interakcje z tubylcami, poznawać ich kulturę oraz brać udział w lokalnych atrakcjach. Pojawią się też bardziej przyziemne rzeczy — rozpalanie grilla, nocne imprezy i dyskoteki. Z tym związane będą nowe stroje dla Simów oraz elementy wystroju domu.

Na wyspie nie będziemy się tylko bawić. Jeśli znudzi nam się obijanie w promieniach prażącego słońca, wskoczymy w skórę ratownika wodnego, zabierzemy się za łowienie ryb, zabawy z delfinami, poszukiwanie syren oraz nurkowanie. The Sims 4: Wyspiarskie życie zaoferuje także kilka pobocznych aktywności, które pozwolą nieco dorobić do wakacyjnego budżetu.

Premiera The Sims 4: Wyspiarskie życie życie na PC/Mac już 21 czerwca. Konsole dostaną swoją wersję 16 lipca tego roku.

Źródło: własne

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper