redakcja PPE redakcja PPE 19.06.2019 14:00
The Sims 4: Wyspiarskie Życie
2632V

The Sims 4: Wyspiarskie Życie z kartą Mój Empik za 99,99 zł

Już w piątek premiera dodatku Wyspiarskie Życie do gry The Sims 4. Z tej okazji Empik przygotował ofertę dla posiadaczy karty Mój Empik, którzy będą mogli nabyć tytuł za 99,99 zł (cena regularna w salonach Empik to 119,99 zł).

Sieć Empik zaprasza do skorzystania z promocyjnej ceny na zakup gry The Sims 4: Wyspiarskie Życie. Posiadacze karty Mój Empik będą mogli kupić grę za 99,99 zł. Promocyjna cena obowiązuje obecnie na stronie empik.com, a w salonach będzie dostępna jedynie w dniu premiery, czyli w piątek 21.06. 

Kup The Sims 4: Wyspiarskie Życie na PC na Empik.com

Co czeka na fanów serii The Sims w nowym dodatku?

Uwolnij się od monotonii i ciesz się swobodnym życiem w otoczeniu plaż z The Sims 4 Wyspiarskie życie. Przenieś się do wietrznego, skąpanego w słońcu świata pełnego piasku i niekończącej się frajdy. Pozwól swoim Simom stworzyć własny raj. Niezależnie od tego, czy zechcą wesprzeć społeczność chroniącą środowisko, czy po prostu odpocząć od wielkiego świata, będą mogli zająć się czymś zupełnie innym niż zwykle i docenić wyjątkową kulturę tego miejsca. Poznaj lokalne tradycje, noś miejscowe stroje i skosztuj nieco kawy. To są właśnie uroki życia na wyspach Sulani.

Cechy gry:

Usiądź wygodnie i odpręż się - Witaj na Sulani, gdzie słońce świeci wyjątkowo intensywnie, a noce są przyjemnie orzeźwiające. Kajakuj po lśniącej wodzie, kąp się, ile dusza zapragnie, i zwiedzaj okolicę, pływając z miejsca na miejsce. Zbuduj imponujący zamek z piasku, złap trochę słońca, a nawet spotkaj syrenę!

Podaj pomocną dłoń - Działaj na rzecz ochrony przyrody, oczyszczaj plaże i patrz, jak Twoi Simowie przyczyniają się do rozkwitu wyspy. Rozpocznij karierę rybacką, podziwiaj podwodny świat jako nurek lub zostań ratownikiem i spraw, by miejscowi mogli się bezpiecznie relaksować. Brak kariery? Żaden problem! Simowie mogą też wykonywać prace dorywcze lub łowić ryby, by móc przygotować następny posiłek.

Poznaj miejscową kulturę Sulani - Charakteryzuje się bogatą kulturą, którą Twoi Simowie będą mogli w docenić w całej okazałości. Pozwól im zanurzyć się w nowym świecie – wybrać się na tradycyjnego grilla, przyswajać miejscowy folklor, próbować tropikalnych przysmaków i gawędzić z przodkami mieszkańców wyspy.

Zaprezentuj styl Sulani – Ubierz Simów w tropikalne stroje zainspirowane słońcem, piaskiem i falami lub przygotuj ich do wodnych aktywności takich jak snorkeling czy pływanie. Udekoruj sielską oazę domowymi przedmiotami i odpręż się w barze tiki. Wrzuć na luz w Wyspiarskim życiu (ale pamiętaj o kremie z filtrem).

Jak działa karta Mój Empik? Dołącz do programu – to proste!

  1. Pobierz aplikację mobilną Empik z Google Play, App Store albo www.empik.com/app
  2. Lub dołącz na stronie www.empik.com/logowanie
  3. Lub wypełnij prosty formularz w salonie.
  4. Podaj jedynie kilka prostych informacji (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail)

W programie Mój Empik każdym zakupem wspierasz biblioteki szkolne, korzystasz z wyjątkowych promocji i zniżek.

Materiał powstał przy współpracy z Empikiem. 

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4