Aktualizacja do The Sims 4 wesprze ruch LGBT, doda nowe ciuchy i...drzwi do łazienki

Gry
7927V
Aktualizacja do The Sims 4 wesprze ruch LGBT, doda nowe ciuchy i...drzwi do łazienki
Tytus Stobiński | 09.06.2019, 13:18

EA również dołącza do celebracji związanej z miesiącem wspierającym środowisko LGBT. Jaki wpływ będzie to miało na The Sims 4?

Wczoraj dostaliśmy zapowiedź nowego dodatku, za sprawą którego przeniesiemy nasze Simy na rajską wyspę, gdzie poddamy je wielu, nowym aktywnościom. Atrakcje jakie na nas czekają, to m in. wypad na ryby, poznawanie kultury tubylców, a także chwile relaksu podczas urządzonego grilla, lub dyskoteki. The Sims 4: Wyspiarskie Życie, to jednak nie wszystkie nowości, jakie przygotowała dla nas firma.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Sims 4: Wyspiarskie Życie nadchodzi

Z racji trwającego miesiąca poświęconemu ruchowi LGBT, EA postanowiło również dołożyć cegiełkę i wesprzeć mniejszości w najnowszej części The Sims. Dzięki nawiązaniu współpracy z organizacją non-profit o nazwie Gets Better Project, od 18 czerwca na komputerach osobistych i w nieco późniejszym czasie na konsolach, gracze będą mogli ubrać swoje postaci w ciuchy z serii "Pride". Do tytułu trafi również cała masa przedmiotów, w tym drzwi łazienkowe bez konkretnego oznaczenia płci, mające podążać wraz z duchem ideologii Gender.

W tym miesiącu do The Sims 4 trafi również kolekcja The Sims 4 Moschino Stuff Pack wzorowana na prawdziwej kolekcji projektanta. W późniejszym, nieokreślonym czasie dostaniemy również zestaw The Sims 4 Realm of Magic. Jeżeli więc ktoś z Was kupuje każdy możliwy dodatek do jednej z najpopularniejszych serii na świecie, zbliża się moment urodzaju. 

Warto również przeczytać:

The Sims 4 porzuca wsparcie dla 32-bitowych systemów.

E3 2019: Oglądajcie z nami konferencję Microsoftu.

FIFA 20 oficjalnie zapowiedziana.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Sims 4.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper