Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.07.2019 15:38
FIFA
2341V

FIFA 20 zaoferuje taktyczne polecenia dla bramkarzy

Coraz mniej czasu pozostało do premiery nowej odsłony, piłkarskiej serii FIFA. Część z numerem 20 pojawi się na rynku pod koniec września i zaoferuje liczne nowości.

FIFA 20 pozwoli nam przede wszystkim na zabawę w uliczną odsłonę piłki nożnej. Tryb Volta będzie rozwinięciem tego, co oferowała odstawiona w zapomnienie seria FIFA Street. Prócz tego, tytuł jak co roku, da nam dostęp do ogromnej liczby zespołów z przeróżnych lig na całym świecie. Jak jednak zapowiada EA Sports, nowa FIFA ma przyłożyć nieco więcej uwagi co do taktycznego podejścia w rozgrywce.

FIFA 20 (PS4, Xbox One, Switch, PC). Premiera, cena, edycje specjalne, informacje o grze

Jak poinformowała dziś redakcja portalu Kicker, nowa odsłona pozwoli nam na wydawanie poleceń bramkarzom. W przypadku dośrodkowań, będziemy mogli wybrać, czy goalkeeper ma zachować spokój i zimną krew, zaatakować rywali i walczyć o piłkę, czy też wycofać się i czekać aż koledzy "z pola" rozwiążą sami sytuację. Inne komendy dotyczyć będą wychodzenia poza pole karne i tu, dostaniemy do dyspozycji dwa tryby. Jeden nakazuje bramkarzowi jak najszybszy odbiór futbolówki, niejednokrotnie za sprawą wyjścia poza pole. Drugie ustawienie będzie bardziej rozsądne i zostanie podyktowane statystykami piłkarza. Wydaje się więc, że EA stara się poprawić wszystkie aspekty, które kulały w poprzedniej części-oby skutecznie.

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://www.kicker.de/753091/artikel/fifa-20_jetzt-auch-anweisungen-fuer-keeper

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20