Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 08:08
fatality w mortal kombat
1849V

Film Mortal Kombat z kategorią R! Będzie ostre Fatality

Greg Russo z samego rana przychodzi z dobrą nowiną. Scenarzysta nowego „Mortal Kombat” zapowiedział kategorię „R” do nadchodzącego filmu. Twórca podkreśla, że pierwszy raz w historii zobaczymy na dużym ekranie prawdziwe Fatality.

O filmowej ekranizacji "Mortal Kombat" wiemy już coraz więcej - poznaliśmy bowiem odtwórcę roli Sub-Zero.

Seria Mortal Kombat trafiła już na duży ekran, ale przygotowany historie były ugrzecznione. Brakowało w nich prawdziwej esencji uniwersum. Najnowszy film może zapewnić zupełnie oczekiwane wrażenia, ponieważ produkcja otrzyma kategorię R. 

Film Mortal Kombat z Sub-Zero. Indonezyjska gwiazda wcieli się w znanego bohatera

Greg Russo (scenarzysta nowego „Mortal Kombat” i rebootu „Resident Evil”) potwierdził ważną wiadomość – nowy Mortal będzie krwawy i brutalny. Pierwszy raz na dużym ekranie zobaczymy prawdziwe Fatality:

„Mortal Kombat otrzyma kategorię R i pierwszy raz w HISTORII, FATALITY będzie W KOŃCU na dużym ekranie. I nie mam zamiaru powiedzieć, które z nich, po prostu musicie zaczekać na film i zobaczycie”.

Nowy „Mortal Kombat” oficjalnie nie zobaczą osoby poniżej 17. roku życia, bowiem jak wskazuje kategoria R. przygotowane produkcje mogą być przepełnione nagością, brutalną przemocą oraz wulgarnym słownictwem. 

Zaistniała informacja może być bardzo dobrym prognostykiem dla jakości i odwzorowania uniwersum, które my gracze, tak dobrze znamy - w końcu nie będziemy oglądać wersji pojedynków (i ich mięsistych zakończeń pod postacią Fatality) jako zlepka ciosów bez rozlewającej się strumieniami krwi i latających odnóży.

Więcej o filmie Mortal Kombat na naszym portalu przeczytacie:

Tagi: fatality greg russo mortal kombat film