Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2019 10:37
13 powodów sezon 4
925V

Trzynaście powodów 4 powstanie? Netflix będzie kontynuował znany serial

"Trzynaście powodów" na Netflixie cieszyło się niemałym zainteresowaniem wśród subskrybentów.  Jeszcze przed startem trzeciego sezonu, pojawiają się informacje o kontynuacji serialu w czwartym sezonie. Jak potoczą się losy uczniów z Liberty High, na których doświadczenia tak silny wpływ miało samobójstwo Hannah?

Premiera trzeciego sezonu „Trzynaście powodów” odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec 2019 roku. Jak promował odtwórca głównej roli Clay'a Dylan Minnette w swoich mediach społecznościowych, najnowsze odcinki serialu będą najlepsze z dotychczasowych.

Zapowiedziano The Cuphead Show na Netflixie

Trzeci sezon nie będzie jednak ostatnim na platformie streamingowej. 4 sezon "Trzynaście powodów" bowiem staje się coraz bardziej realny. Twórcy podejmują się stworzenia kolejnego sezonu serialu, który początkowo był oparty na bestsellerowej powieści Jaya Ashera.

Produkcja kolejnych perypetii nastolatków, którzy próbują sobie poradzić z samobójstwem koleżanki, najprawdopodobniej ruszy już w przyszłym miesiącu w Kaliforni. Reżyserem zostanie Russell Mulcahy, znany chociażby z filmów „Nieśmiertelny” i „Resident Evil: Zagłada” czy serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”. Scenariusz do pierwszego odcinka stworzy Brian Yorkey, który opracowywał już odcinki do wcześniejszych sezonów.

Premiera 4 sezonu prawdopodobnie latem 2020 roku.

 

Źródło: https://discussingfilm.net/2019/07/09/13-reasons-why-renewed-for-season-4-new-character-breakdowns-released-exclusive/

Tagi: netflix trzynaście powodów trzynaście powodów sezon 4