Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 16:37
Iron Man Avengers: Koniec gry
5439V

Avengers: Koniec gry w wersji rozszerzonej w Polsce. Znamy szczegóły

Polacy zobaczą rozszerzoną wersję „Avengers: Koniec gry”. Multikino zaprasza na seanse, podczas których zobaczymy kilka dodatkowych scen oraz pomożemy produkcji Marvela w walce o pierwsze miejsce w światowym Box Office.

Bardzo długo czekaliśmy na konkretne szczegóły dotyczące powrotu „Avengers: Koniec gry” do polskich kin. Na szczęście sytuacją zainteresowało się Multikino, które zaprasza widzów na nowe seanse – przedsprzedaż biletów ruszy już jutro.

Spider-Man: Daleko od domu z kapitalnym startem. Świetne wyniki w pierwszym tygodniu

W oddziałach Multikina w całej Polsce odbędą się dodatkowe seanse „Avengers: Koniec gry”, podczas których zobaczymy kilka wcześniej niewyemitowanych scen. Nowy bieg rozpocznie się 12 i zakończy 18 lipca. Warto zaznaczyć,że w tym wypadku otrzymamy szansę zobaczenia filmu w 2D z napisami – nie jest to specjalnie zaskakujące, bo mogliśmy się spodziewać, że Marvel nie przygotuje dubbingu dla dodatków.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na wielkie show – dodatki trwają około sześć minut i podczas scen zobaczycie materiał od braci Russo, zapowiedź „Spider-Man: Daleko od domu”, hołd dla Stana Lee oraz małą prezentację dotyczącą Hulka.

Zamierzacie wybrać się do kin?

Warto spojrzeć:

Źródło: https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/avengers-koniec-gry-w-wersji-poszerzonej-w-multikinie/

Tagi: avengers Avengers: Koniec Gry Marvel Marvel Cinematic Universe