Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 19:07
Dr. Mario World bohater
1515V

Premiera Dr. Mario World. Zagrajcie za darmo w nową grę Nintendo

Nintendo zaprasza do zabawy sympatyków mobilnego grania. Dr. Mario World właśnie trafił na urządzenia z systemami iOS oraz Android i produkcja jest oczywiście dostępna za darmo. Zainteresowani muszą zmierzyć się z mikrotransakcjami.

Według pierwotnych ustaleń Dr. Mario World powinno trafić na rynek jutro, jednak najwidoczniej Nintendo postanowiło już teraz zaprosić szeroką publiczność do zabawy. Zainteresowani mogą pobrać grę na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Potwierdzono przeniesienie części produkcji Nintendo Switch do Wietnamu

Dr. Mario World nie jest w żadnym stopniu rewolucją. To nadal logiczna przyjemność, w której naszym zadaniem jest ustawianie trzech tych samych kolorów obok siebie. Twórcy na początek oferują pięć światów oraz ponad 169 poziomów.

Pewną ciekawostką jest na pewno dorzucenie do Dr. Mario World nowych bohaterów – teraz możemy wcielić się między innymi: Luigiego, Peach, Toada i Yoshiego. Każdy z bohaterów posiada własne umiejętności.

Pytanie pozostaje jedno – czy Nintendo zajęło się dopracowaniem balansu i tym razem nie będzie męczyć zainteresowanych małymi płatnościami? Według pierwszych opinii (z bety) Dr. Mario World było obładowane dokuczliwymi mikrotransakcjami.

Zamierzacie grać? To pobierajcie:

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Dr. Mario World LINE Corporation Nintendo