Dr. Mario World

Dr. Mario World

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
LINE Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.07.2019
Europa:
10.07.2019
Polska:
10.07.2019
Producent:
LINE Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.07.2019
Europa:
10.07.2019
Polska:
10.07.2019

Dr. Mario World - opis gry

Dr. Mario World to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez LINE Corporation i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych z systemami Android i iOS, gdzie udostępniano go za darmo (model F2P).

Gra jest kolejną odsłoną serii Dr. Mario, której pierwsza część ukazała się na NES-ie w 1990 roku. Główne założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzedników, choć wprowadzono też szereg zmian modyfikujących formułę. Głównym wariantem zabawy jest tryb singlowy, w którym na przejście czeka ponad dwieście plansz. Zasady są następujące: na planszy znajdują się kolorowe wirusy, a naszym zadaniem jest je usunąć, do czego korzystamy z różnokolorowych pastylek. Rzecz polega na tym, by połączyć trzy takie same elementy, dzięki czemu usuniemy zarazki. Liczba leków jest ograniczona, jednak gra daje nam swobodę odnośnie tego, w którym konkretnie miejscu je umieścić. To jednak tylko podstawy. Na przestrzeni całej ‘kampanii’ gra stawia przed nami rozmaite wyzwania będące wariacjami na temat podstawowych zasad. Dla przykładu zadanie może polegać na gromadzeniu monet, co wymaga uprzednio zniszczenia ceglanych murów, a jeszcze gdzie indziej wyzwanie urozmaici nam limit czasu. Wraz z postępami można odblokować nowe postacie, jak Peach czy Bowser, różniące się umiejętnościami specjalnymi (da się je odpalić po nabiciu specjalnego wskaźnika).

Dalsza część tekstu pod wideo

Jako produkcja F2P Dr. Mario World posiada system mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze możemy nabyć diamenty, a te wydać następnie na monety (służące do odblokowywania nowych postaci), serduszka (pełniące funkcję energii pozwalającej grać), a także na różne inne dopałki, jak chociażby dodatkowe tury.

Gra oferuje także tryb multiplayer pozwalający nam rywalizować z graczami z całego świata. W jego przypadku nie obowiązuje system serduszek/energii, dlatego grać da się bez ograniczeń. 

Wideo - Dr. Mario World

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper