Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.07.2019 15:53
Forager
506V

Już wkrótce Forager wyląduje na Nintendo Switch i PlayStation 4. Wersja fizyczna z opóźnieniem

Jak poinformowało studio HopFrog's, Forager- ich dwuwymiarowy sandboks, który w kwietniu wyszedł na komputery osobiste, już wkrótce pojawi się na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Forager to urocza, dwuwymiarowa gra inspirowana takimi tytułami jak Stardew Valley, Legend of Zelda oraz Terraria. Naszym głównym zadaniem jest zbieranie surowców, które wykorzystujemy do tworzenia nowych przedmiotów, niezbędnych do wykonywania kolejnych zadań. Tytuł cechuje kolorowa, wręcz cukierkowa oprawa graficzna i skupienie rozgrywki na tzw. craftingu.

Nadchodzi nowa aktualizacja Stardew Valley

Tak samo jak w tytułach, z których Forager czerpie, tak samo tu nie mamy z góry określonego celu. Możemy zająć się górnictwem, hodowlą zwierząt lub uprawą warzyw. Jeżeli jednak zapragniemy nieco więcej wrażeń niż przy uprawie kabaczka, możemy zejść do jednego z lochów i zająć się eksterminacją potworów i zdobyciem ukrytych skarbów. 

Już wkrótce, bo 30 lipca gra w wersji cyfrowej wyląduje na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Jeśli jednak zależy Wam na wersji pudełkowej, to nic straconego, wersja fizyczna będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku - a dokładnie we Wrześniu. 

Spójrzcie na trailer zapowiadający wersję na maszynkę Nintendo, a sami stwierdzicie, czy taka zabawa Was interesuje:

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-07-08-forager-coming-to-consoles-this-month-getting-physical-release-in-september

Tagi: Forager HopFrog Humble Bundle