Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2019 10:35
odpicowana konsola nintendo switch
1903V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z akcesoriami dla Nintendo Switcha. Fan stworzył cudeńka

Fani Geralta czekają na premierę jego historii na Nintendo Switch. W sieci pojawiły się materiały prezentujące niezwykłe akcesoria do konsoli, specjalnie przygotowane przez jednego z entuzjastów na przywitanie Wiedźmina. Dodatki wyglądają świetnie.

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon na japoński przełącznik nie została jeszcze dokładnie określona, chociaż jak wskazuje część przecieków, zbliża się wielkimi krokami. Całkiem pokaźne wydanie spod szyldu wiedźmińskich przygód to zabawa na długie godziny. W połączeniu z wszechstronnością wykorzystania Nintendo Switcha, zapowiada się pozycja, której nie sposób ominąć.

Nintendo wychwala hybrydowe funkcje Switcha

Posiadacze Nintendo Switchów najwyraźniej nie potrafią doczekać się Wiedźmina na swojej konsoli. LestastsMods-com, artysta Reddit, stworzył własny zestaw akcesoriów do Nintendo Switcha z wiedźmińskim znakiem.

Jak widzimy na zamieszczonych grafikach, konsola w stylizowanej obudowie została przyozdobiona napisem „The Witcher 3: Wild Hunt”, a na jej szczycie znajduje się podświetlony wiedźmiński medalion. Stylizacja nie ominęła także Joy-conów - zarówno na prawym, jak i na lewym umieszczone zostały diody pod przyciskami, co prezentuje się całkiem stylowo. Całości nie można odebrać klimatu.

Kupilibyście takie akcesoria przygotowane na Nintendo Switch? Jak na razie japońska korporacja nie wspomina nawet o przygotowaniu jakichkolwiek dodatków z okazji tej premiery na swojej konsoli. Znamy jednak pełne wydanie Kompletnej Edycji wraz z ceną - za Wiedźmin 3: Dziki Gon zapłacimy około 250 zł.

nintendo switch akcesoria wiedźmin nintendo switch akcesoria konsola

Polecamy także:

Źródło: https://www.nintenderos.com/2019/07/echa-un-vistazo-a-este-diseno-de-the-witcher-3-para-nintendo-switch-hecho-por-un-fan/?fbclid=IwAR2xhNTAookjGCUUpKQSH7SxHMwZU_hqFeZtDP5wRANsleWlt4vltnxFqOE

Tagi: akcesoria Konsola nintendo Switch Wiedźmin 3: Dziki Gon