Astral Chain wygląda genialnie. Gameplay z nowej gry PlatinumGames

Gry
1221V
Astral Chain wygląda genialnie. Gameplay z nowej gry PlatinumGames
Wojciech Gruszczyk | 08.07.2019, 21:13

PlatinumGames szykuje się do wielkiej premiery nowej produkcji przygotowanej wyłącznie dla Nintendo Switcha. Astral Chain zostało pokazane na Japan Expo i z tej okazji możemy spojrzeć na długi gameplay.

PlatinumGames przyzwyczaiło graczy do kreowania produkcji przeładowanych dynamicznymi i efektownymi pojedynkami. Astral Chain może dołączyć do tego grona, bo także tym razem Japończycy pozwolą nam uczestniczyć w efektownych pojedynkach.

Nintendo Switch z zestawem ekskluzywnych hitów na koniec 2019 roku

Astral Chain zaprowadzi graczy do futurystycznej metropolii nazwanej Arka, która zostaje zaatakowana przez istotny z innego wymiaru. Ludzie chcą walczyć z bestiami i tworzą specjalną jednostkę policji – członkowie muszą eliminować potwory.

Zainteresowani wcielą się w jednego z przedstawiciela władz – opowieść koncentruje się w tym wypadku na rodzeństwie, które dołącza do Neuron. Gracze wcielą się w brata lub siostrę, jednak druga osoba odegra istotną rolę w całych wydarzeniach.
Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na długi gameplay, który wygląda naprawdę obiecująco. Główny bohater korzysta z partnera i w tym wypadku warto spojrzeć na łączone ataki. Odnoszę wrażenie, że PlatinumGames wrzuci na rynek kolejną perełkę.

Więcej o grach na Nintendo Switcha:

Źródło: własne

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper