Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2019 09:44
bohater cyberpunk w aucie
1110V

Cyberpunk 2077 z dobrą sprzedażą w GOG. Polacy dziękują za wsparcie

Zainteresowanie Cyberpunk 2077 nie słabnie, chociaż jak można się spodziewać nie jest jeszcze w kulminacyjnej fazie. CD Projekt RED dziękuje jednak za wszystkie zakupy preorderów za pośrednictwem ich sklepu GOG.com.

Po fali nadciągających do nas informacji, wszelkich smaczków z produkcji oraz komentarzy twórców Cyberpunk 2077, możemy się spodziewać, że pozycja wniesie wiele nowego w rynku gier. Produkcja Polaków cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Cyberpunk 2077 stawia na konsole

Do premiery najnowszego hitu naszego rodzimego studia zostało jeszcze sporo czasu. CD Projekt RED dziękuje jednak wszystkim, którzy zakupili cyfrowy preorder do Cyberpunk 2077 przez sklep GOG.com. Aż jedna trzecia zamawianych zamówień przedpremierowych wersji na komputery osobiste została złożona za pośrednictwem ich sklepu.

Nie mówimy jeszcze o konkretnych liczbach i wynikach sprzedaży, chociaż jak można się spodziewać, wielu graczy zaciera rączki na swoją kopię gry. Co ciekawe, jak podkreślają Polacy, 100% przychodu z zakupów ze sklepu trafia do rodzimego studia. Zatem opłaca się wspierać naszych ;)

Polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 gog.com sprzedaż