Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.07.2019 12:12
Elite Dangerous
1022V

Elite Dangerous z ważnymi aktualizacjami. Ogromne lotniskowce i lepszy tryb szkoleniowy

Elite Dangerous otrzymało już od premiery w 2014 roku dwa bardzo duże rozszerzenia. To nie koniec działań deweloperów w kierunku rozwijania tej znakomitej produkcji.

Elite Dangerous nadal przyciąga do siebie wielu graczy a studio Frontier potwierdza, że szykuje dla fanów masę świeżej zawartości.

Duże rozszerzenie Elite Dangerous w 2020 r.

Oprócz zapowiedzianego już w marcu wielkiego rozszerzenia, które trafi do dystrybucji w 2020 roku, niedługo otrzymamy mniejsze aktualizacje.

W grudniu 2019 r. do świata Elite Dangerous wlecą ogromne statki kosmiczne, tzw. "Fleet Carriers". Będą one pełnić funkcję kosmicznych lotniskowców - to mobilne miejsca, w których można uzupełnić zapasy lub po prostu wrócić do rozgrywki po przegranej. Aktualizacja dorobiła się krótkiego teasera, który znajdziecie poniżej.

To nie koniec nowości w Elite Dangerous. Już we wrześniu pojawi się aktualizacja, która zapewni początkującym graczom lepszą serię lekcji i porad wprowadzających w zasady zabawy. Żółtodzioby zaczną zabawę w wypożyczonym Sidewinderze i przejdą szybkie szkolenie In Shop, poprowadzone przez instruktora z Federacji Pilotów. W ramach tych tutoriali z pełnym dubbingiem mamy nauczyć się sterować statkiem, korzystać z supercruise, powalczyć i ostatecznie przejść egzamin kończący zajęcia.

We wrześniu studio wprowadzi też na wszystkich platformach walutę Arx (aka "Frontier Points"), służącą do zakupów kosmetycznych modyfikacji statków.

Disney's Mulan na zwiastunie


Tagi: Elite elite dangerous Frontier Developments