Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.07.2019 20:00
Zwiastun filmu Disney's Mulan
1320V

Disney's Mulan z oficjalnym zwiastunem i datą premiery

Jeśli czekaliście na pierwszy materiał wideo prezentujący aktorski film Mulan, to ten wreszcie trafił do sieci - wraz z datą premiery. Zobaczcie, jak prezentuje się adaptacja kultowej animacji Disneya.

Filmy aktorskie przeżywają owocny okres. Coraz więcej studiów decyduje się na taki sposób adaptowania gier oraz animacji. Już na dniach premierę w polskich kina będzie miał wyczekiwany "Król Lew", a kilka chwil temu do sieci trafił zwiastun aktorskiej wersji innego kultowego filmu.

Aladyn na nowym zwiastunie

Pierwotnie "Mulan" zadebiutował w 1998 roku, więc 21 lat temu. Film opowiadał o tytułowej Mulan, która chcąc ratować podstarzałego ojca przed wojną, postanowiła sama przebrać się za mężczyznę i w jego miejsce wstąpić do armii. Projekt przyjął się bardzo pozytywnie i bez wątpienia był jedną z tych produkcji Disneya, które miały duży potencjał do wykreowania na jej podstawie wersji aktorskiej. 

Przy okazji pierwszego zwiastuna poznaliśmy też datę premiery. "Mulan" trafi na duże ekrany 27 marca 2020 roku! Jeśli jesteście zainteresowani, to poniżej znajduje się, wspominany wyżej, oficjalny zwiastun:

Źródło: YouTube

Tagi: Disney film mulan walt disney