Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 19:41
Xbox One kontroler
2104V

„Twoje NAJLEPSZE lato z Xboxem” - Microsoft zachęca do gry na Xbox One

Amerykańska korporacja przygotowała ciekawy materiał. Firma zachęca do spędzania wolnego czasu przy Xboksie One. Zainteresowani będą mogli zagrać w kilka ciekawych tytułów.

Najnowszy This Week on Xbox został wymownie zatytułowany: „Your BEST Summer with Xbox”. Microsoft jest przekonany, że w najbliższych tygodniach nie będziemy się nudzić na serwerach kolejnych gier dostępnych na Xboksie One. Firma przedstawia kilka nowych gier i opowiada o atrakcjach.

Xbox Game Pass lipiec. Nowe gry na Xbox One i PC

W programie usłyszycie o drugim sezonie w Apex Legends, korporacja nie zapomniała o swoich usługach, opowiada o trzecim sezonie Stranger Things oraz właśnie przedstawia kilka smakołyków na lato.

W co mamy grać w najbliższych tygodniach? Na liście pojawia się kilka ciekawych pozycji – Borderlands 3, Monster Hunter World Iceborne, They Are Billions, Sea of Solitude, czy też A.O.T. 2: Final Battle. Wszystko jest oczywiście dobrze ubrane w słowa, by podkreślić, że jednocześnie w Xbox Game Pass pojawiają się świetne tytuły, które mogą zachęcić szerokie grono odbiorców.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama this week on xbox Xbox Xbox One