Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 21:30
Blair Witch Xbox Game Pass
3564V

Xbox Game Pass zostanie ponownie rozbudowane. Microsoft szykuje prezentację nowych gier

Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy ciekawe wydarzenie. Microsoft ponownie przedstawi graczom nowe produkcje, które w przyszłości trafią do Xbox Game Pass. Na liście znajduje się polski Blair Witch od Bloober Team.

Microsoft systematycznie rozwija Xbox Game Pass. Do usługi trafiają nowe produkcje i subskrybenci mogą liczyć na kolejne tytuły. Prezentacja świeżego towaru odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Dyrektor ID@Xbox przekazał, że subskrybenci Game Passa kupują więcej gier

W najbliższy czwartek o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny ID@Xbox Game Pass. Będzie to szybka prezentacja nowych tytułów, które wkrótce trafią do usługi Amerykanów. Microsoft tym razem skupi się na nowych zapowiedziach oraz pokaże rozgrywkę z gier ujawnionych podczas E3 2019.

Na show nie zabraknie Blair Witch od Bloober Team, Spiritfarer od Thunder Lotus Games, czy też takich pozycji jak Star Renegades, Dead Static Drive oraz Unto the End. To oczywiście początek listy, która powinna zainteresować szerokie grono odbiorców.

Podczas ID@Xbox Game Pass powinniśmy usłyszeć o grach na Xboksa One oraz komputery osobiste – jak wiadomo Microsoft rozwija dwie listy.

Warto spojrzeć:

Źródło: Microsoft

Tagi: ID@Xbox ID@Xbox Game Pass PC Xbox Game Pass xbox one

Nie przegap