Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 18:31
Rune: Ragnarok na większym zwiastunie. Zawalczymy z wielkimi bestiami
745V

Rune: Ragnarok na większym zwiastunie. Zawalczymy z wielkimi bestiami

Human Head Studios zdecydowało się zaprezentować efektowny zwiastun Rune: Ragnarok. W produkcji zawalczymy z ogromnymi potworami i zwiedzimy piękne okolice. Zobaczcie prezentację wstępnej wersji.

Twórcy oryginalnego Prey zdecydowali się powrócić do uniwersum Rune. Dotychczas produkcja była owiana tajemnicą, jednak możemy szykować się na konkrety. 

Rune: Ragnarok. Umiejscowienie wydarzeń, nawiązania do pierwowzoru, multiplayer oraz więcej

Akcja Rune: Ragnarok zaprowadzi graczy do wyjątkowo ciekawego okresu, ponieważ tytułowy Rangarok to wielka bitwa pomiędzy ludźmi, gigantami oraz bestiami. Wojna zbiera krwawe żniwa, giną nawet bogowie i to właśnie w tym momencie odbywają się wydarzenia tytułu.

Twórcy wrzucą śmiałków do „trzeciej bitwy”, która trwa już dokładnie siedem lat, więc możemy spodziewać się zniszczonego świata pełnego brutalnej walki, zniszczonych miasteczek i wielkiego strachu.

Gra na pewno nie zadebiutuje w przeciągu następnych kilku miesięcy, ale produkcji traktujących o mitologii nordyckiej nigdy nie jest za dużo, więc jestem przekonany, że na pewno znajdą się chętni na takie przyjemności.

Pewną ciekawostką jest fakt, że materiał pojawił się w tym samym momencie, co zwiastun God of War… Wyczucie czasu to podstawa? ;)

Tagi: Human Head Studios playstation 4 rune: ragnarok

Nie przegap