Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2019 22:30
Astral Chain bohater
641V

Astral Chain ma być trylogią. Nintendo liczy na wielkie zainteresowanie

Nintendo Switch może dorobić się nowej serii. Koncepcja Astral Chain zakłada przygotowanie trzech części, ale wszystko zależy od wyników nadciągającej historii. Japończycy liczą na wielkie zainteresowanie.

30 sierpnia odbędzie się premiera Astral Chain. Produkcja zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha i za tytuł odpowiada PlatinumGames. Japończycy mają plany na znaczącą rozbudowę serii i chcą stworzyć przynajmniej trylogię.

Astral Chain kolejnym hitem na Nintendo Switcha?

W sprawie Astral Chain wypowiedział się Takahisa Taura. Reżyser z PlatinumGames nie ukrywa, że jego zespół jest przygotowany do stworzenia całej trylogii. Japończycy nie zamierzają pracować nad żadnymi dodatkami, ponieważ mają już plany na Astral Chain 2 i Astral Chain 3.

Teraz najważniejsze są wyniki pierwowzoru – jeśli gra zostanie odpowiednio przyjęta przez graczy, to deweloperzy otrzymają zielone światło na stworzenie drugiej części. Oczywiście zespół zamierza odpowiednio wykorzystać informacje zwrotne od fanów, jednak główna koncepcja dla opowieści została już przygotowana.

Więcej o grach na Nintendo Switcha:

Źródło: https://www.siliconera.com/2019/06/26/astral-chain-is-being-made-as-a-trilogy-sequels-depend-on-sales-performance/

Tagi: Astral Chain Astral Chain 2 Astral Chain 3 Nintendo PlatinumGames