Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.06.2019 19:40
Luigi's Mansion 3 wciąż bez daty premiery
715V

Luigi's Mansion 3. Nintendo wyjaśnia brak daty premiery

Gracze zdają się niepocieszeni tym, że wciąż nie podano dnia debiutu Luigi's Mansion 3. Nintendo postanowiło wyjaśnić przyczynę takiego stanu rzeczy. 

Luigi's Mansion 3 to genialnie zapowiadająca się trzecia część cyklu o przygodach brata kultowego Mario. Poprzednie dwie cieszyły się świetnymi opiniami i wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie. Wiemy już, że miejscem akcji będzie straszny hotel. 

Luigi's Mansion 3. Twórcy tłumaczą, dlaczego zdecydowali się na hotel

Największym dotychczasowym problemem jest brak daty premiery. Prawie każda gra, którą zapowiedziano na 2019 rok podczas Nintendo Direct na E3, ma ustalony dzień wejścia na rynek. Inaczej jest w przypadku Luigi's Mansion 3, nad czym ubolewają fani.

Sytuację spróbował wyjaśnić Bill Trinen z Nintendo, który wypowiedział się na ów temat w rozmowie z dziennikarzem portalu Polygon:

Next Level Games wkłada dużo staranności w tę grę. Chcemy dać im możliwość tak dużej dbałości o projekt, jak tylko chcę, dlatego spokojnie czekamy, aż zdecydują o dacie premiery i wtedy ją podamy.

Czego by nie powiedzieć, należy pochwalić takie podejście. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż ślepe rzucanie dat, aby następnie kilkukrotnie je przesuwać i narażać się tym samym na ataki ze strony graczy. Idealnym terminem byłoby bez wątpienia tegoroczne Halloween, jednak musimy poczekać, aby dowiedzieć się, czy twórcy wyrobią się ze skończeniem Luigi's Mansion 3 do tego czasu. 

Poniżej możecie sprawdzić kilkuminutową prezentację rozgrywki:

 

Źródło: https://nintendoeverything.com/nintendo-on-why-it-hasnt-given-a-release-date-for-luigis-mansion-3-yet/

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo

Nie przegap