Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2019 12:21
Bohaterowie Astral Chain
723V

Astral Chain kolejnym hitem na Nintendo Switcha? Japończycy pokazują system walki

Nintendo opublikowało materiał zbierający wszystkie informacje dotyczące pojedynków w Astral Chain. Gra może okazać się sporą przyjemnością dla graczy, którzy czekają na nowe perełki wyprodukowane przez PlatinumGames.

30 sierpnia odbędzie się premiera Astral Chain. Tytuł zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha, a za produkcję odpowiada japońskie PlatinumGames, które pracuje także nad trzecią częścią Bayonetty.

Nintendo Switch z zestawem ekskluzywnych hitów na koniec 2019 roku

Na taki materiał z Astral Chain czekaliśmy od dawna. Japończycy zebrali wszystkie szczegóły dotyczące systemu walki i w tym wypadku zainteresowani mogą szykować palce na szybkie pojedynki, w których bohater będzie przywoływał specjalnych pomocników.

Całość wygląda... Imponująco. Współtowarzysze broni są nazywani „Legiony” i każdy posiada indywidualne ataki, pozwoli nam kreować zróżnicowane taktyki, a jednocześnie jego moce umożliwią dostanie się do wybranych miejsc. Podczas rozgrywki będziemy rozwijać swoich „chowańców” inwestując punkty zdolności i tym samym odblokujemy kolejne ataki.

Więcej o grach na Nintendo Switcha:

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames

Nie przegap