Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.06.2019 11:36
George Clooney
534V

George Clooney reżyserem i aktorem nowej produkcji Netflixa!

George Clooney został reżyserem oraz aktorem najnowszej produkcji Netflixa, której scenariusz oparty zostanie na podstawie książki "Dzień dobry, północy" autorstwa Lilly Brooks-Dalton.

Clooney wcieli się w rolę Augustine'a, naukowca, który od lat bada gwiazdy, spędzając w samotności miesiące w placówkach naukowych. Podczas jednego z wieczorów do placówki dochodzi informacja o katastrofie, która się wydarzyła, przez co reszta zgromadzonych naukowców podejmuje decyzję o ewakuacji. Na miejscu zostaje jedynie Augustine i to właśnie jemu udaje się nawiązać kontakt z Sally, astronautką, której prom kosmiczny stracił kontakt z bazą na ziemi i być może już nigdy nie uda się jej powrócić do domu.

Tomasz Kot z główną rolą w Nikola!

Film ma opowiedzieć historię dwojga samotnych ludzi, którzy w zupełnie inny sposób odczuwają piętno nadchodzącej apokalipsy i opustoszonej planety. Scenariuszem zajął się Mark L. Smith, który miał swój udział m in. przy "Zjawie", czyli filmie po którym Leonardo DiCaprio otrzymał Oscara. Zdjęcia rozpoczną się w okolicy października, lecz nie znamy nawet przybliżonej daty premiery, ani też reszty obsady.

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://www.vulture.com/2019/06/george-clooney-netflix-movie-good-morning-midnight.html

Tagi: dzien dobry polnocy George Clooney Netflix