Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 14:20
X-Men Wolverine
1080V

X-Meni i Fantastyczna Czwórka w Marvel Cinematic Universe? Marvel prowadzi burzę mózgów

Marvel Cinematic Universe może zostać rozszerzone o między innymi X-Menów oraz Fantastyczną Czwórkę, jednak Marvel nie zamierza się specjalnie śpieszyć. Firma potwierdza prowadzenie wielkich rozmów, dzięki którym nowe postacie zostaną w odpowiedni sposób wprowadzone do MCU.

Disney przejął 20th Century Fox, więc Marvel odzyskał prawa do wielu bohaterów, którzy na pewno będą ozdobą Marvel Cinematic Universe. Jak jednak wprowadzić przykładowo X-Menów do MCU? Nad tym właśnie zastanawiają się teraz pracownicy korporacji.

Keanu Reeves może trafić do Marvel Cinematic Universe

Kevin Feige choć potwierdził, że nie możemy liczyć na szybkie wprowadzenie przykładowo X-Menów do Marvel Cinematic Universe, to jednak otrzymaliśmy jednocześnie ważne potwierdzenie – firma prowadzi wiele rozmów na temat odpowiedniego wrzucenia nowych bohaterów do swojego uniwersum.

Teraz na każdym spotkaniu Marvel prowadzi „zabawne ćwiczenia”, podczas których scenarzyści przedstawiają pomysły dotyczące prezentacji nowych postaci.

Oczywiście Feige ponownie podkreślił, że na początku możemy zobaczyć zewnętrzne filmy, które ujawnią nowe wersje postaci, a dopiero później będziemy świadkami „gościnnych występów”... Choć jednocześnie szef Marvel Cinematic Universe dodał, że w tym wypadku twórcy mogą zdecydować się na inny scenariusz i od razu wrzucić niektórych bohaterów do głównej historii.

Warto podkreślić, że Marvel wciąż nie przedstawił planów na czwartą fazę Marvel Cinematic Universe.

Więcej o MCU:

Źródło: https://www.gamesradar.com/marvel-is-brainstorming-fun-ideas-on-how-to-introduce-x-men-and-fantastic-four-into-the-mcu

Tagi: fantastyczna czwórka marvel Marvel Cinematic Universe x-men

Nie przegap