Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.06.2019 12:55
Toy Story 4
773V

Toy Story 4 z bardzo dobrym wynikiem finansowym i jeszcze lepszymi recenzjami

Najnowsze dzieło studia Pixar trafiło do kin na całym świecie i rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Wypuszczenie "Toy Story 4" było jak widać dobrą decyzją. 

Choć w naszym kraju kolejna część animacji o przygodach Chudego, Buzza Astrala i reszty dobrze znanej nam zgrai pojawi się dopiero 9 sierpnia, to jednak widzowie na całym świecie mogą już oglądać "Toy Story 4" i jak pokazują wyniki finansowe - tak właśnie robią. Niewątpliwie zachęcają do tego przepełnione zachwytami recenzje oraz wysokie oceny.

Matrix. Kolejne plotki sugerują powrót znanej serii, a za kamerą staną twórcy oryginału

Film podczas otwarcia zarobił 118 milionów dolarów na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Wynik ten jest zadowalający, choć nieco niższy niż przewidywali analitycy. Wedle tych, podczas wejścia do kin, produkcja miała osiągnąć pułap sprzedażowy rzędu 165 milionów dolarów. Niemniej, jest to najlepszy wynik w historii całej serii "Toy Story", gdzie dotychczasowym królem pozostawała trzecia część z wynikiem 110 milionów. Kiedy dodamy do tego najnowsze dane z kin w pozostałych krajach, otrzymujemy sumę 238 milionów "baksów" w ciągu zaledwie 3 dni wyświetlania.

"Toy Story 4" może też pochwalić średnią ocen na poziomie 98% procent z 307 recenzji oraz 95% w przypadku 13 tysięcy opinii użytkowników. Disney więc ma powody do zadowolenia. Również wybierzecie się do kin, by samemu ocenić produkcje?

Warto również przeczytać:

Toy Story 4 na nowym zwiastunie. Zabawki rozpoczynają misję

Spider-Man: Daleko od domu. Muzyka z filmu zagrana przez orkiestrę

X-Meni i Fantastyczna Czwórka w Marvel Cinematic Universe? Marvel prowadzi burzę mózgów

 

Tagi: box office disney pixar toy story 4

Nie przegap