Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.06.2019 09:06
V from Cyberpunk 2077
1677V

Cyberpunk 2077 zaoferuje nam tryb New Game Plus? Projektant gry wyjaśnia sprawę

Na portalu Reddit pojawiła się interesująca informacja. Jeden z użytkowników podzielił się screenem rozmowy na twitterze z Pawłem Sasko, głównym projektantem zadań w Cyberpunk 2077. Jesteście ciekawi co powiedział?

Jak już wiemy, tytuł ma w planach zaoferować swobodę i możliwości, o jakich dotychczas mogliśmy jedynie rozmawiać w sferze odległych wizji. Czy twórcom uda się spełnić wszystkie oczekiwania jeszcze nie możemy powiedzieć, ale wiele informacji napływających do sieci, wskazuje na to, że tak. Wczoraj Wojtek wspominał Wam o rozbudowanych romansach w grze Redów. Wcześniej, pojawiła się informacja, że Cyberpunk 2077 otrzyma równie duże wsparcie w postaci dodatków, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, a dziś mamy kolejną informację.

Cyberpunk 2077 oferuje nam mnogość wyborów. Gracze mają czuć, że mają wiele ścieżek poprowadzenia fabuły

Użytkownik CaptainGJB zapytał Pawła Sasko za pośrednictwem Twittera, czy erpeg zaoferuje maksymalne zwiększenie każdej zdolności i pozyskanie wszystkich umiejętności podczas pojedynczego przejścia gry. Projektant odpowiedział, że pozostaje to niewyjaśnioną kwestią, nad którą studio wciąż pracuje. Zaznaczył jednak, że gra ma w zanadrzu dużo więcej i nie do końca miałoby to sens podczas jednego maratonu z nią:

Wciąż nad tym pracujemy, więc sprawa może ulec zmianie z racji tego, że wciąż poszukujemy idealnej formuły. Najprawdopodobniej jednak nie uda się wszystkiego rozwinąć do maksimum podczas jednego przejścia gry, ponieważ nie miałoby to większego sensu w grze, która skupia się na wyborach i  dostosowaniem do ponownego przejścia. Ciężko więc sprawić w tym samym momencie, by można było to osiągnąć za pierwszym przejściem.

 Czy więc Sasko chciał przekazać, że gra zaoferuje nam popularny ostatnimi czasy tryb New Game Plus? Ten zresztą, został dodany do trzeciej części Wiedźmina po premierze w formie aktualizacji na prośbę fanów. Nie był jednak zrobiony idealnie, więc miejmy nadzieję, że w przypadku Cyberpunk 2077 model ten zostanie zaimplementowany od początku i będzie pasował do rdzenia gry. 

Więcej o CD Projekt Red i Cyberpunk 2077:

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/c3wf83/i_asked_lead_quest_designer_pawel_sasko_about/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap