Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 14:35
Cyberpunk 2077 romanse
1394V

Cyberpunk 2077 z rozbudowanymi romansami. Bohater otrzyma mnóstwo możliwości

CD Projekt RED nie zawiedzie graczy, którzy uwielbiają zatapiać się w głębokich romansach. Cyberpunk 2077 zapewni graczom system podobny do tego znanego z Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale autorzy znacznie rozbudowali mechanikę.

Sympatycy gier CD Projekt RED na pewno dobrze pamiętają opcje romansów z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Polacy nie zamierzają rezygnować z tej mechaniki w Cyberpunk 2077 i mogą nas zaskoczyć.

Cyberpunk 2077 oferuje nam mnogość wyborów. Gracze mają czuć, że mają wiele ścieżek poprowadzenia fabuły

CD Projekt RED już w ubiegłym roku wspomniał, że gracze otrzymają ciekawy system romansów – bez najmniejszego problemu zaprosimy do swojego mieszkania NPC-ów, a podczas rozgrywki nie zabraknie scen z roznegliżowanymi postaciami.

Teraz sytuację w pewien sposób wytłumaczył Paweł Sasko. Główny twórca zadań podkreślił, że Cyberpunk 2077 zostanie wzbogacony o „znacznie więcej” opcji względem Wiedźmina 3: Dziki Gon, ponieważ gracze otrzymają teraz swobodę w tworzeniu bohatera.

Geralt jest heteroseksualnym mężczyzną, więc deweloperzy nie mogli pokusić się o niektóre wybory, które oczywiście będą dostępne w Cyberpunk 2077 – teraz to my wybierzemy płeć oraz orientację protagonisty.. Dodatkowo gracze mogą liczyć na długotrwałe relacje oraz przypadkowe romanse, a nasza postać będzie mogła w pełni korzystać z uciech Night City.

Polacy przygotowali nawet całe zestawy zadań, które są związane z romansami, ale oczywiście na dokładne szczegóły musimy zaczekać.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-romance-witcher-3/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap