Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 00:02
Żołnierz Call of Duty: Modern Warfare
959V

Gameplay z Call of Duty: Modern Warfare zawita w najbliższym czasie

Do premiery najnowszej odsłony Call of Duty: Modern Warfare coraz mniej czasu. Fani domagają się nowych informacji oraz świeżych kąsków, dlatego przywołani do tablicy twórcy postanowili zareagować. Kiedy możemy oczekiwać gameplayu?

Zgodnie z przedstawieniem na E3, najświeższa produkcja spod ręki Infinity Ward zawita do nas już 25 października 2019 roku. Realia gry osadzone w 2019 roku przybliżą codzienność żołnierskiego życia na operacjach militarnych z przeróżnych zakątków świata, w których to nie zabraknie najtrudniejszych wyborów i podejmowania decyzji, które mogą zaważyć na „zniszczeniach ubocznych”, bezpośrednio dotykając cywili. Zgodnie z zapowiedziami, tegoroczna wojna ma być krwawa, brutalna i przeplatana przeróżnymi tragediami.

Call of Duty: Modern Warfare będzie najlepiej sprzedającą się grą 2019 roku?

Po takich pierwszych wiadomościach nietrudno o zniecierpliwienie fanów serii. Przywołani do tablicy twórcy, na wątpliwości jednego z użytkowników serwisu Reddit.com o brak konkretnej daty przedstawienia gameplayu, zarzucili kolejną wędkę:

„Almost there....stay on target!”

Czujecie się zainteresowani? Jeżeli już Infinity Ward zabiera głos, możemy się spodziewać, że najlepsze nadciąga i to całkiem szybko. Chciałoby się domniemać, że pierwszy gameplay zawita jeszcze w tym tygodniu, tym bardziej że zgodnie z wypowiedzią materiał jest już „prawie na miejscu”, a data premiery coraz bliżej... To jak- pozostajecie na pozycji?

O najnowszej odsłonie Call of Duty: Modern Warfare przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-gameplay-reveal-is-coming-soon-says-infinity-ward

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap