Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.06.2019 14:42
Call of Duty: Modern Warfare
848V

Call of Duty: Modern Warfare najlepiej sprzedającą się grą w 2019 roku? Tak twierdzi analityk

Do premiery Call of Duty: Modern Warfare pozostały zaledwie 4 miesiące, a kampania marketingowa zaczęła nabierać rozpędu. Jaki wpływ będzie to miało na sprzedaż tegorocznej odsłony i czy seria powróci w chwale?

Tegoroczna odsłona serii Call of Duty ma w planach ukazać nam prawdziwe oblicze wojny, a co za tym idzie również jej okrucieństwo i bezkompromisowość. Informacje, jakie wypłynęły z zamkniętych prezentacji pokazały nam, że Infinity Ward nie zamierza się ograniczać i developer wyraźnie ma w planach przekroczyć granice tego, co do tej pory pokazywały gry, nie tylko wojenne. Abstrahując od tego, co z gry zostanie wycięte, a co ostatecznie zostanie w grze pokazane, franczyza Call of Duty nigdy nie mogła narzekać na sprzedaż, choć dało się zauważyć jej spadającą popularność. 

Call of Duty: Modern Warfare chce ukazać okrucieństwo wojny, przez co wzbudza spore kontrowersje

Wedle przewidywań Mata Piscatelli, analityka rynku branży gier wideo, to właśnie Call of Duty: Modern Warfare zasiądzie na tronie i będzie najlepiej sprzedającą się produkcją 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Jako główny powód takiego obrotu spraw, podaje on restart serii i stworzenie "nowego" Modern Warfare. Piscatella podkreśla jednak, że choć wysoka, to sprzedaż nowej części popularnego shootera nie będzie miała porównania z zeszłorocznym hitem od Rockstar Games - Red Dead Redemption 2

Jak widzicie, poza podium mają się za to znaleźć m in. Star Wars Jedi: Fallen Order, Death Stranding, czy choćby długo wyczekiwane Borderlands 3.

Warto również przeczytać:

Call of Duty: Modern Warfare chce ukazać okrucieństwo wojny, przez co wzbudza spore kontrowersje

Dwa zrzuty z multiplayera w Call of Duty: Modern Warfare

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap