Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.06.2019 19:12
Soldier
1717V

Długość kampanii w Call of Duty: Modern Warfare będzie "standardowa" dla serii

Lubicie kiedy gra oferuje wielogodzinną kampanię, która pozwala dłużej niż przez jeden wieczór mieć wieczorne zajęcie? No cóż, nadchodzące Call of Duty: Modern Warfare raczej w tym aspekcie nie pomoże.

Od wielu lat, kampania dla pojedynczego gracza w serii Call of Duty stanowi jedynie dodatek do właściwej części gry, jaką jest tryb wieloosobowy. Historie zazwyczaj udawało się zamknąć w przedziale 6-9 godzin, czyli przy dobrych wiatrach jej przejście zajmowało nam jedno "dłuższe" posiedzenie. 

Call of Duty: Modern Warfare z walutą premium.

Jeżeli więc po zapewnieniach, że nowe Call of Duty wzniesie serie na zupełnie inny, wyższy poziom w aspekcie opowiedzianej historii jak i samego silnika gry sądziliście, że i sam czas gry ulegnie zmianie - cóż, raczej tak się nie stanie. Podczas rozmowy z portalem Gamereactor, Dyrektor Narracyjny Taylor Kurosaki poinformował, że Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje graczom "standardowy" czas kampanii do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni:

Wciąż pracujemy nad tytułem i nawet najmniejsza poprawka ma wpływ na trudność rozgrywki, która przekłada się m in. na czas gry. Obecnie więc nie jesteśmy w stanie poinformować o dokładnej długości kampanii. Uznajmy po prostu, że jest on typowy dla Call of Duty.

 
Jak więc sami widzicie, pewne rzeczy się po prostu nie zmieniają. A szkoda, bo sam znam wielu graczy, dla których tempo rozgrywki wieloosobowej jest po prostu nieodpowiednie i z wytęsknieniem czekają na solidnie zrealizowaną grę wojenną, której historia zaoferuje więcej niż jedno "posiedzenie przy piwku".

Warto przeczytać:

Darmowe nowości w Black Ops 4
Call of Duty Modern Warfare z systemem Cross-Play

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap