Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.06.2019 12:01
Call of Duty: Modern Warfare
627V

Call of Duty: Modern Warfare na PC obsłuży ray tracing

Napisany od podstaw silnik graficzny, który napędzi Call of Duty: Modern Warfare, na PC-tach pozwoli skorzystać z ray tracingu oraz technologii adaptive shading.

Infinity Ward zaskoczyło nas wszystkich, przygotowując zupełnie nowy silnik dla Call of Duty: Modern Warfare. Pozwoli on na wykorzystanie wszystkich nowinek technologicznych, co w oczywisty sposób będzie miało przełożenie na oprawę wizualną. Na PC gra wyglądać ma najlepiej.

Długość kampanii w Call of Duty: Modern Warfare będzie "standardowa" dla serii

NVIDIA ogłosiła partnerstwo z Activision, na mocy którego w Call of Duty: Modern Warfare zaimplementowany zostanie ray tracing oraz adaptive shading. W komunikacie możemy przeczytać:

NVIDIA jest dumna, że może współpracować przy tym epickim tytule i przyczynić się do stworzenia porywających doznań. Nasze zespoły inżynierów ściśle współpracują z Infinity Ward w celu wykorzystania technik NVIDIA RTX do stworzenia realistycznych efektów i niesamowitych wrażeń z rozgrywki, jakie oferuje Modern Warfare.

Tak za to współpracę skomentowało Infinity Ward:

Karty graficzne NVIDIA bardzo pomogły nam w pracach nad opracowaniem Modern Warfare na PC. Bezproblemowo zaimplementowaliśmy w naszym potoku renderującym funkcje RTX, takie jak śledzenie promieni i adaptacyjne cieniowanie. To świetny dodatek do naszej istniejącej technologii i z niecierpliwością czekamy, aż nasi fani wkrótce tego doświadczą.

Call of Duty: Modern Warfare do sprzedaży trafi już 25 października tego roku.

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap