Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 14:20
Fallout 4 Nintendo Switch
790V

Nintendo Switch może otrzymać kolejne gry Bethesdy

Bethesda może w niedalekiej przyszłości wrzucić na Nintendo Switcha kolejne produkcje. W sprawie wypowiedział się Pete Hines, który zasugerował prace nad kolejnymi portami.

Nintendo Switch może pochwalić się świetnym wsparciem deweloperów third-party. Jedną z firm, która chętnie oferuje swoje gry na tę platformę jest Bethesda. Wiele na to wskazuje, że gracze mogą liczyć na kolejne perełki.

Wolfenstein: Youngblood najdłuższą odsłoną serii. Producent zdradził czas gry

Bethesda bardzo chętnie wrzuca swoje gry na Nintendo Switcha – posiadacze tej platformy zagrali w The Elder Scrolls V: Skyrim, Doom (2016), Wolfenstein II: The New Colossus i jednocześnie zainteresowani mogą szykować się na The Elder Scrolls: Blades, Wolfenstein: Youngblood i Doom Eternal.

To jednak najwidoczniej nie jest koniec planów. Pete Hines podczas rozmowy z dziennikarzem Nintendo Power wspomniał, że jego firma może posiadać „jeszcze kilka niespodzianek dla fanów Nintendo”.

Nie jest to oczywiście bezpośrednia zapowiedź, ale raczej nie będziecie zaskoczeni, gdy na Nintendo Switchu zagramy w serię Dishonored, Prey (2017), czy też nawet... Rage 2 – ostatnio Hines informował, że deweloperzy sprawdzają, czy można wrzucić shooter na konsolę Big N.

Więcej o grach Bethesdy:

Źródło: https://gamingbolt.com/bethesda-hints-at-more-upcoming-nintendo-switch-announcements

Tagi: Bethesda Nintendo nintendo switch

Nie przegap