Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.06.2019 09:00
Tesla dostaje coraz więcej gier. Następny będzie Fallout Shelter
1566V

Tesla dostaje coraz więcej gier. Następny będzie Fallout Shelter

Samochody marki Tesla mają zmienić świat i stać się idealną alternatywą dla tradycyjnych pojazdów. Poza tym, że są ekologiczne i inteligentne, Elon Musk ma ambicje ku temu, aby zmienić je w największą na świecie konsolę do gier.

Gdy Elon Musk ogłosił, że na pokładzie komputerów w jego samochodach znajdować się będą gry Atari, wielu ludzi zaczęło sobie z tego robić żarty i nazywać Teslę kolejną konsolą do gier.

Głosowanie TOP 11 do PSX Extreme 263

Jak się okazuje, czasem takie kawały są niezwykle trafione, albowiem na E3 2019 popularny miliarder i zarazem wizjoner, pokazał graczom niemałą niespodziankę. Na jednym z paneli podczas E3 Coliseum jakie co roku prowadzi Geoff Keighley, na scenie pojawili się właśnie Elon Musk oraz świetnie znany fanom Bethesdy Todd Howard.

Panowie oficjalnie zapowiedzieli, że na Teslach będziemy mogli zagrać w Fallouta Shelter, który podbił już rynek mobilny, pecety, a nawet konsole, więc jest idealnym kandydatem na rozpoczęcie współpracy wspomnianych korporacji. Co ciekawe Todd i Elon zażartowali sobie, że chcą przenieść na Teslę Skyrima, ale póki co wolą zacząć od czegoś mniejszego. 

Po tytułach Atari, Cuphead, Beach Buggy Racing 2, produkcja Bethesdy będzie kolejną atrakcją jaka umili nam długie podróże.

Tagi: Bethesda Fallout Shelter