Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 15:56
Insurgency: Sandstorm art
506V

Insurgency: Sandstorm wkrótce wypróbujemy za darmo. Twórcy zapewnią sporo darmowych DLC

Deweloperzy odpowiedzialni za Insurgency: Sandstorm potwierdzili zestaw dodatków, które trafią do gry w 2019 roku. Autorzy planują szereg darmowych rozszerzeń, a już wkrótce zainteresowani wypróbują tytuł.

Insurgency: Sandstorm okazało się sporym sukcesem na PC. Gra nadal nie zadebiutowała na konsolach, ale najwidoczniej deweloperzy chcą na początku zadbać o graczy na jednej platformie. Sympatycy strzelania mogą szykować się na sporo dobra.

Insurgency: Sandstorm ze świetnym wynikiem sprzedażowym

Twórcy Insurgency: Sandstorm zapowiedzieli serię dodatków, które trafią do gry do końca roku. Gracze mogą liczyć na między innymi dwie mapy (jedną zimową), zupełnie nowe tryby (PvP + PvE), wersje nocne wszystkich lokacji, kolejne bronie oraz ulepszenia, tryb hardcore dla wszystkich wariantów zabawy, nowe elementy do personalizacji a nawet... Edytor poziomów i wsparcie dla modyfikacji!

Jak widać New World Interactive mają spore plany na rozwój Insurgency: Sandstorm i jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla wszystkich – możemy podejrzewać, że przynajmniej część DLC trafi także na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Nie graliście wcześniej w Insurgency: Sandstorm? Już w najbliższy weekend produkcja będzie dostępna za darmo. „Free Weekend” rozpocznie się w czwartek i będzie trwał do poniedziałku.

Warto spojrzeć:

Insurgency Sandstorm DLC

Źródło: New World Interactive

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive